Quality Manager

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obszar jakości, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia skutecznej certyfikacji i ciągłej poprawy systemu zarządzania jakością w organizacji
  • Koordynowanie pracy całego działu jakości, organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem
  • Zapewnienie właściwej efektywnej komunikacji zewnętrznej w ww. zakresie
  • Reprezentowanie firmy w czasie audytów i wizyt
  • Prowadzenie sprawozdawczości i raportów wewnętrznych (KPI, listy akcji itp.) z podległych obszarów
  • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością ISO 14001, ISO 9001
  • Inicjowanie działań w zakresie poprawy jakości
  • Zakładowe czynności w zakresie „Zaawansowanego Planowania Jakości Produktów”, przy wsparciu globalnego działu Zapewniania Jakości i stosownej dokumentacji
  • Nadzór nad jakością wejściową produktów i wyjściową produkowanych elementów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie jakością
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej, w tym bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Znajomość norm ISO 9001 i ISO14001
  • Doświadczenie w pracy z projektami i klientami zewnętrznymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależna od umiejętności i doświadczenia
  • Międzykulturowe wyzwania, w których zadania są koordynowane i wykonywane między trzema kontynentami
  • Możliwość pracy w rozwijającym się przemyśle wiatrowym
  • Uczciwa, otwarta i nieformalna kultura pracy
  • Otwarte i jasne środowisko pracy
  • Prywatna opieka medyczna z opcją rodzinną oraz kartę sportową

Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się międzykulturowej i międzynarodowej organizacji dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz odpowiednią klauzulą: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.

Swoje CV prześli na adres: praca@jupiterbach.com