Operator Produkcji

Lokalizacja: Trzeszczyn, ul. Kościuszki 48, PL-72-004 Tanowo, Polska

Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Trzeszczyn (pow. policki)

Twoje obowiązki:

  • Będziesz pracował przy procesach produkcji kompozytowych elementów wiatraków

Nasze oczekujemy:

  • Zdolności manualne do obsługi narzędzi np. szlifierki, wkrętarki, wiertarki itp.
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienia do pracy

Co zyskujesz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – jasna ścieżka kariery
  • Możliwość pracy w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport

Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się międzykulturowej i międzynarodowej organizacji dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz odpowiednią klauzulą: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.

Swoje CV prześli na adres: praca@jupiterbach.com