Operator Produkcji

Lokalizacja: Trzeszczyn, ul. Kościuszki 48 PL-72-004 Tanowo, Polska
Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Trzeszczyn (pow. policki)

Twoje obowiązki:
• Stałe dążenie do realizacji wyznaczonych zadań przy zachowaniu wymaganych norm m.in.     jakościowych, kosztowych;
• Organizowanie pracy w sposób pozwalający osiągać cele indywidualne oraz cele zespołowe;
• Nabywanie umiejętności zawodowych i technicznych koniecznych do wykonywania pracy;
• Efektywne przekazywanie informacji;
• Zaangażowanie w proces ciągłego doskonalenia.

Oczekujemy:
• Pozytywnego nastawienia do pracy;
• Otwartej komunikacji;
• Sumienności;
• Umiejętności pracy w zespole.

Jupiter Bach oferuje:
• Możliwość pracy w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej;
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, jasna ścieżka kariery;
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
• Dobrą atmosferę pracy;
• Pakiet medyczny;
• Kartę MULTISPORT

Jeśli nie masz doświadczenia to wszystkiego Cię nauczymy-musisz tylko chcieć!
Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym
i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się
międzykulturowej i międzynarodowej organizacji
dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: nan@jupiterbach.com Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”