Koordynator ds. lean

Obowiązki:

  • Identyfikacja, wyznaczanie obszarów i wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem oraz usprawnianiem procesów produkcyjnych;
  • Realizacja projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów oraz podwyższenie jakości wytwarzanych produktów;
  • Wspieranie inicjatyw w zakresie Lean realizowanych w firmie na poziomie lokalnym;
  • Organizacja warsztatów z wykorzystaniem technik jakości i ciągłego doskonalenia
  • Standaryzacja procesów wytwórczych poprzez opomiarowanie, obserwację, mapowanie i wizualizację;
  • Współtworzenie wskaźników (KPI), instrukcji procesów, analiza danych.
  • Komunikowanie działań optymalizacji w całym zakładzie
  • Wsparcie zespołów roboczych w narzędzia Lean
  • Wsparcie w zakresie przygotowania i wdrażania propozycji usprawnień

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Pozytywne nastawienie do zmian, poczucie misji, osobowość coacha/trenera, cechy liderskie;
  • Podstawowe doświadczenie w obszarze Lean w firmie o profilu produkcyjnym oraz w optymalizacji procesów, wdrażaniu zmian, prowadzenia warsztatów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość narzędzi Lean – Standaryzacja, wizualizacja, KPI, SMED, TPM, VSM, Filozofia Kaizen
  • Analityczne myślenie (bazowanie na danych)
  • Umiejętność przekonywania innych do własnych pomysłów, rozwiązań
  • Samodzielność, otwartość oraz nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej;
  • Ciekawe, samodzielne stanowisko;
  • Realny wpływ na kierunki działania firmy;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się międzykulturowej i międzynarodowej organizacji dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz odpowiednią klauzulą: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.

Swoje CV prześli na adres: praca@jupiterbach.com