QHSE Policy

Koordynator ds. HSE

Location: Trzeszczyn k . Police

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za obszar Health, Safety and Environment (HSE), ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia skutecznej certyfikacji i ciągłej poprawy systemu zarządzania HSE w organizacji
• Kształtowanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie produkcyjnej poprzez: coaching, mentoring, obchody bezpieczeństwa, pogadanki z pracownikami, wizualizacje, prezentowanie KPI
• Opracowywanie, tworzenie i prowadzenie dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa pracy zgodnie z przyjętymi standardami w firmie, wdrażanie rozwiązań i koncepcji korporacyjnych na gruncie lokalnym
• Aktywne działanie w celu poprawy warunków pracy w zakładzie
• Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie bezpieczeństwa pracy, Ochrony Środowiska i Recyclingu,
• Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy (stanowiska administracyjne i produkcyjne)
• Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej Inicjowanie działań w zakresie poprawy jakości, bezpieczeństwa pracy i aspektów środowiskowych
• Nadzór nad komórką BHP, jakości i środowiska
• Odpowiedzialność za realizację wszystkich aspektów środowiskowych zakładu (odpady, ścieki, zanieczyszczenie powietrza, opakowania itp.), monitorowanie wymagań środowiskowych,
• Współtworzenie i wdrażanie procedur oraz standardów Ochrony Środowiska i Recyclingu,
• Koordynowanie audytów instytucji zewnętrznych oraz klientów w zakresie BHP Ochrony Środowiska i Recyclingu,

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane bezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska,
• Znajomość nowoczesnych trendów w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy (KPI, rutyny, budowanie kultury bezpiecznej pracy, coaching, mentoring)
• Dobre umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
• Komunikatywność, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
• Możliwość rozwoju i realny wpływ na zmiany zachodzące w firmie
• Umowę o pracę, pakiet medyczny, kartę Multisport
• Dobrą atmosferę pracy

Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się międzykulturowej i międzynarodowej organizacji dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz odpowiednią klauzulą: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.

Swoje CV prześli na adres: praca@jupiterbach.com

Working with us

Focuses on building the right capabilities both to succeed on current tasks and to improve future career opportunities within Jupiter Bach.

Learn more about working with us ›

Do you have what it takes?

Our success builds on people, and we are looking for you! Particularly if you can tap into our great team spirit, that helps us achieve our goals and stay no 1 within our field.

Learn about what it takes ›