Koordynator ds. HSE

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za obszar Health, Safety and Environment (HSE), ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia skutecznej certyfikacji i ciągłej poprawy systemu zarządzania HSE w organizacji
• Kształtowanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie produkcyjnej poprzez: coaching, mentoring, obchody bezpieczeństwa, pogadanki z pracownikami, wizualizacje, prezentowanie KPI
• Opracowywanie, tworzenie i prowadzenie dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa pracy zgodnie z przyjętymi standardami w firmie, wdrażanie rozwiązań i koncepcji korporacyjnych na gruncie lokalnym
• Aktywne działanie w celu poprawy warunków pracy w zakładzie
• Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie bezpieczeństwa pracy, Ochrony Środowiska i Recyclingu,
• Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy (stanowiska administracyjne i produkcyjne)
• Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej Inicjowanie działań w zakresie poprawy jakości, bezpieczeństwa pracy i aspektów środowiskowych
• Nadzór nad komórką BHP, jakości i środowiska
• Odpowiedzialność za realizację wszystkich aspektów środowiskowych zakładu (odpady, ścieki, zanieczyszczenie powietrza, opakowania itp.), monitorowanie wymagań środowiskowych,
• Współtworzenie i wdrażanie procedur oraz standardów Ochrony Środowiska i Recyclingu,
• Koordynowanie audytów instytucji zewnętrznych oraz klientów w zakresie BHP Ochrony Środowiska i Recyclingu,

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane bezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska,
• Znajomość nowoczesnych trendów w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy (KPI, rutyny, budowanie kultury bezpiecznej pracy, coaching, mentoring)
• Dobre umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
• Komunikatywność, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
• Możliwość rozwoju i realny wpływ na zmiany zachodzące w firmie
• Umowę o pracę, pakiet medyczny, kartę Multisport
• Dobrą atmosferę pracy

Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się międzykulturowej i międzynarodowej organizacji dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz odpowiednią klauzulą: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Jupiter Bach Polska Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.

Swoje CV prześli na adres: praca@jupiterbach.com